Beşiktaş’tan Yeni Komite Kararı!

Bu sezon şampiyonluk yarışından erken kopan Beşiktaş, yeni sezon için şampiyonluğu riske atmamak için çalışmalarında gaza bastı. Siyah-Beyazlı kulüp, takıma yapılacak tüm iç ve dış transferlerde yetkili bir transfer komitesi kurulacağını açıkladı. Yapılan açıklamada komitenin başkanlığını Hüseyin Yücel’in yürüteceği belirtildi.

İşte Beşiktaş’ın yaptığı açıklama şöyle;

“Kulübümüzden Bilgilendirme

2024-2025 sezonunda daha güçlü bir takım kurmak, kulüp kaynaklarını verimli kullanmak ve gerekli mevkilere doğru futbolcu transferleri yapmak adına Profesyonel Futbol A Takımımız ile ilgili tüm iç ve dış transferlerde yetkili bir transfer komitesi kurulmasına karar verilmiştir.

Transfer komitemiz İkinci Başkanımız Hüseyin Yücel başkanlığında; Asbaşkanlarımız Mete Vardar ve Onur Göçmez, Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kaan Şakul, Futbol Şube Sorumlumuz ve Futbolu Temsilen Basın Sözcümüz Feyyaz Uçar ve Kamu ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Aslan’dan oluşacak olup, çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanımıza raporlayacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x